20.10.2014

Akcja mentalle

Zapewne wszyscy zdążyli już przeczytać najnowszy wpis naszej redaktorki lula.l alcik1994, w którym to opowiada, o utracie swojego konta (lula.l). 
Dalej będę do nich pisała, ale obawiam się, że przyszła już pora na pogodzenie się z tym #%*@*!^ faktem. Natomiast od początku wiedziałam jedno: Wracam. Nawet za cenę zaczynania zupełnie od nowa, czego całe szczęście udało mi się uniknąć.
Z powyższego fragmentu tekstu wynika, że Oliwia nie poddaje się i nadal będzie usiłowała odzyskać to, co jej. Jednak wie, tak samo jak my wszyscy, że mało komu udaje się odzyskać konto na Stardoll (np. kaccunia, która pisała o zaistniałej sprawie na blogu Stardoll i my). 
Oliwię znam długo, przepisałem z nią nie jedną noc. Chciałbym jej pomóc w jakikolwiek sposób, wykorzystując także fakt, iż jestem właścicielem bloga Mentalle, zachęcam Was do współudziału w tej akcji - już tłumaczę o co chodzi!

Jeżeli posiadacie w swojej szafie niepotrzebne ubrania, niewykorzystane meble oraz dekoracje lub niezakładaną biżuterię to nakłaniam Was do oddania tych rzeczy w ręce alcik1994 (Oliwii, rezerwując w starbaazarze daną rzecz za kwotę 2 sd/ sm), która straciła wszystko na Stardoll, w co zainwestowała pieniądze i cenny czas. Zamiast tego możecie także zakupić jedną rzecz z wishlist'y alcik1994.

Jeśli znajdą się tacy, którzy chcą pomóc - składam podziękowania od całej redakcji bloga Mentalle!

7 komentarzy:

 1. postaram się coś wymyślić. mam strasznie dużo kont, szkoda że nie szuka nowego bo chętnie bym podarowała :(

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, NAPRAWDĘ nie trzeba było!!
  ale oczywiście dziękuję ogromnie za wszystkie otrzymane prezenty, to bardzo bardzo miłe!

  OdpowiedzUsuń
 3. W weekend postaram się wspomóc konto :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomógłbym, gdybym miał jakiekolwiek hajsy :')

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, zależy mi na Waszych opiniach :)