22.07.2013

1000


Jak pewnie zauważyliście, mamy nowego redaktora! Mam nadzieję, że ciepło przyjmiecie --Kayley na blogu :) Chciałbym Was prosić, żebyście spróbowali komentować jej post po angielsku, żeby mogła cokolwiek zrozumieć. Wiecie przecież, jak działa Google Translator na innych językach niż angielski - praktycznie nic nie da się normalnie przetłumaczyć. Większość z nas uczy się angielskiego w szkole i napisanie kilku słów na temat stylizacji chyba nie będzie wielkim problemem.
Do castingu wciąż można się zgłaszać, może jeszcze zdecyduję się kogoś przyjąć :)


Ponadto, dzisiaj rano osiągnęliśmy okrągły tysiąc obserwatorów! Jestem z tego powodu niezwykle szczęśliwy! :D Jeżeli dobrze pamiętam, to gdy zaczynałem tu pisać rok temu, było Was o niemal połowę mniej! Chcę ogromnie podziękować wszystkim, którzy bloga odwiedzają, a najbardziej tym, którzy regularnie komentują - bez Was wszystkich pisanie tutaj nie miałoby większego sensu. Chciałbym zorganizować jakiś konkurs, loterię czy cokolwiek, żeby jakoś się Wam odwdzięczyć, niestety nie mam ss, więc nie miałbym jak potem rozdać nagród. Dlatego obiecuję, że jak już będę miał tę gwiazdkę, to na pewno coś wymyślę.


7 komentarzy:

 1. Doślę jeszcze raz zgłoszenie, lekko podrasowane, z innymi stylizacjami, bo strasznie mi zależy, a stylizacje dałam nie najlepsze.

  Po angielsku - spoko - lubię pisać i mówić po angielsku.

  OdpowiedzUsuń
 2. No i gratulacje dla bloga i dla Ciebie, że tak dbasz o niego!

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy --Kayley nie jest przypadkiem chłopakiem? Tak czy owak jestem dumny, że trzymacie poziom :)

  OdpowiedzUsuń
 4. @Maciek/Ninka_Doll ✌

  Teraz zgłupiałem. Wyszedłem z założenia, że Mary to damskie imię. Muszę się zapytać! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. @ Maciek chyba masz rację. Ale Mary to damskie chyba :P

  OdpowiedzUsuń
 6. A można się jeszcze zgłaszać?

  OdpowiedzUsuń
 7. @Jula/Julka0239

  Tak, jest wyraźnie napisane.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, zależy mi na Waszych opiniach :)