08.06.2013

Rewolucja waszej biblii mody - MENTALLE

Dokładnie 25 czerwca minie rok odkąd zostałem właścicielem tego bloga i pozwolę sobie tutaj zacytować wpisy, niektórych czytelników: "biedny blog. kolejna dobra strona stracona.", "... blog pewnie nie przetrwa tak jak inne twoje blogi...", "a daj spokoj chlopie ten twoj slomiany zapal jest po prostu smieszny". Było ich znacznie więcej. Pokazałem tym osobom, że się mylą, nie mają racji. Mam nadzieję, że przez kolejne lata będą się pojawiać posty, a także zawita nie jeden, nie lepszy, nie gorszy redaktor/ka. Po raz kolejny w tym punkcie muszę podziękować Igorowi, że podczas moich nieobecności, umieszczał stylizację i podtrzymał Mentalle na powierzchni. 

Ciąg dalszy... niedawno po dość długiej przerwie wróciłem. Postanowiłem pozmieniać na tej stronie nie tylko  nagłówek, ale i także resztę elementów, abyście chętniej tutaj wchodzili i było przejrzyściej.


Zaktualizowałem zakładkę pt. "Partnerzy". Usunąłem z tej listy ponad połowę blogów, a zostawiłem te najkorzystniejsze dla Mentalle, a zarazem te, które wciąż funkcjonują i rozwijają się (ciekawszy stardoll, stardoll vogue magazine, o-rakulum, hariboho). W razie nawiązania partnerstwa proszę pisać na mój numer gadu gadu: 34248476

Zamierzam dzisiaj lub jurto zaktualizować loterię, której wyniki miały być już wcześniej...
Co sądzicie o zmianach w wyglądzie bloga? Korzystne czy jednak mało?

6 komentarzy:

 1. ŁAŁ ŚWIETNIE . Wieżyłem , że Ci się uda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogólnie zmiany korzystne, kocham minimalizm stron. Mi się niestety nie wyświetla ikona "M" tylko "B" z bloggera.
  Jedyne co mnie nie przekonuje to napis "Twoja biblia mody", wcześniej mi się naprawdę podobał, teraz jest średnio czytelny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. @ksiezna elwira: Dzięki, postaramy się aby stylizacje pojawiały się częściej, ale zachowując nadal "standard"
  @Lid: wezmę to pod uwagę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz wszystko wygląda na prawdę świetnie ! :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, zależy mi na Waszych opiniach :)