26.05.2013

Run fast for your mother, fast for your father

Była zima, jest wiosna. Śniegu pełno było, jest zielono. Zniknąłem i powracam. Może pierw dlaczego? Chciałem na zawsze odciąć się od sfery stardoll. Usunąłem z dokumentów, folder związany z Stardoll. Założyłem konto na różnych stronach społecznościowych. Częściej wychodziłem z znajomymi, praktycznie codziennie. Nadchodzi niedziela pada, ciemno, goście żadni nie przyjeżdżają, nauczyłeś się już na poniedziałek, posprzątałeś w pokoju, przeczytałeś czasopisma, obczaiłeś news'y i portale społecznościowe na necie, grałeś już na play station i Ci się znudziło, walnąłeś sweet focie, bo gdzie w taką pogodę na dwór, obczaiłeś kto wygrał mecz nba - Miami Heat vs. Indiana Pacers, kupiłeś kwiatka na dzień matki i co teraz? Zastanawiasz się, co robiłeś kiedyś w takich chwilach, o ile takie były. Pstryk. Stardoll! No to wal, dawno ciebie nie było. Jak funkcjonuje twój blog? Upadł? Wzniósł się? Zapewne dodali nową kolekcję limitowaną - no ba, przecież tylko ty masz takiego pecha. Ciągnie ciebie znowu do tego świata - Stardoll'a. Postanawiasz sobie zostać na tej stronie, ale z ograniczeniami, żeby nie było to tak jak kiedyś - 10h online, gdy byłeś uzależniony na maksa, szczytowałeś! 

Wstęp długi co? Moje rozmyślenia i tak przeczyta to co piąta, może trzecia osoba. Dziękuję najbardziej na świecie Igorowi! Podtrzymałeś blog, aby nie spadł o parę kilometrów w dół, do oceanu! Salamandra spisała się na brązowy medal, "w czasie próbny" i zostaje na Mentalle, tak długo jak będzie chciała. Powtórzę się, powracam, posty z mej strony będą się pojawiać, nie tak często jak kiedyś - codziennie, ale będą! Nie wiem jeszcze co z moim magazynem, nie było mnie tu prawie miesiąc, jak nie ponad miesiąc.

Z czym kojarzycie mentalle? Z jakim kolorem? Jakimi osobami? 
Jakim klimatem? Napiszcie w komentarzu, chciałbym to wiedzieć!
Dziękuję za 978 obserwatorów i za stałe komentowanie naszych poczynień!

Pozdrawiam xxemowaxx, mój kolejny post niedługo...

12 komentarzy:

 1. Wreszcie ;)
  Dodaj już post z nową stylizacją, to jest rozkaz!

  OdpowiedzUsuń
 2. chicago nie wygrało, żal i smutek ! :c a miamki to szuje! no i witam

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko Patryk ;3
  Jak mogłeś nas tak zostawić :3
  Stęskniliśmy się za tobą :****
  Przynajmniej ja :3

  OdpowiedzUsuń
 4. A wejdziesz na gadulca? :*

  OdpowiedzUsuń
 5. wstydziłbyś się, wiesz?;c

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja takze niedawno wrocilam do stardolla. Tyle, ze w moim przypadku przerwa ta trwala o wiele dluzej. Fajnie, ze wracasz ;) Czekam na stylizacje, a w tym czasie zapraszam do mnie:

  http://crystalised-sd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Igor to zasługuje na wielkie podziękowania, z całą pewnością :)
  Lubię ten blog, często zwraca mi uwagę na ciuchy, których nie zauważyłam w starplazie, albo daje mi pomysły na nowe stylizacje. A, a będą wyniki loterii, która była daaawno temu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. gdyby nie Igor, zupełnie zapomnialabym o mentalle. super że wracasz C:

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, zależy mi na Waszych opiniach :)